O nás

 
 
 
 
O nás

 

Dovoľujeme si predstaviť vám spoločnosť AZALEA, ktorá už od roku 2002 úspešne pôsobí na slovenskom trhu v oblasti okrasného záhradníctva.

Naša spoločnosť ponúka realizáciu okrasných záhrad a interiérov, vrátane komplexných, projektantských,  realizačných a poradenských služieb v obore záhradnej architektúry spojených s odbornou starostlivosťou o zeleň.

V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje dotváraním interiérov stabilizovanými rastlinami, machovými stenami, vertikálnymi zelenými stenami ( aj exteriér ) a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Našou snahou a zároveň aj schopnosťou je vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám a želaniam našich zákazníkov, a to súkromným osobám, ako aj spoločnostiam (firmám).

Záhrady sú živými umeleckými dielami, ktorých tvár sa mení počas vegetačných období, sú to  prírodné chrámy, poskytujúce človeku azyl, v ktorom sa snúbi majestát pokoja priestoru s pokojom duše. Je to prostredie pokoja a ticha, ktoré núti človeka zastaviť sa, vnímať krásu, čaro a zároveň prijať pozitívnu energiu, ktorý tento zázračný záhradný svet ponúka.

Každá záhrada je navonok prezentáciou jej majiteľa, jeho životného postoja, filozofie, vkusu a citu pre všetko živé a krásne


Záhrady realizované našou spoločnosťou dokážu premeniť akýkoľvek priestor na prostredie, z ktorého nebudete chcieť odísť nielen vy, ale aj vaši priatelia.

 

Ponuka:

- okrasné záhrady podľa vlastných a dodaných projektov

- projekty záhrad

- zelené strechy

- vertikálne záhrady

- interiérový design

- závlahové systémy

- údržba záhrad

- vodné prvky

- trávniky

 

 
 
 
 
 
 

Facebook